9 нових шкільних автобусів отримали райони та ОТГ Херсонщини

14.12.2018 09:05:39
9 нових шкільних автобусів отримали райони та ОТГ Херсонщини

14 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв передав ключі від шкільних автобусів для районів та ОТГ.

Так, автомобілі отримали Асканія-Нова ОТГ, Зеленопідська громада, Каланчацька ОТГ, Нижньосірогозький, Скадовський, Великолепетиський та Новотроїцький райони.

«Увага влади до підростаючого покоління дуже важлива, адже діти – майбутнє нашої держави. Ми робимо і будемо продовжувати робити все, щоб створити якнайкращі умови для тих, хто навчається і працює в освітніх закладах області. І вручення шкільних автобусів сьогодні − реальне підтвердження цьому.  У 2018 році було передано 17 транспортних засобів у райони, на наступний рік плануємо таку ж кількість чи навіть більше», − зазначив Андрій Гордєєв.

Данні транспортні засоби – це спеціалізовані автобуси «Богдан 22412» для перевезення школярів різного віку. Вони виготовлені за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Автобус має 31 місце для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, система сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасками безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу.

«Наша головна задача – соціалізація та всесторонній розвиток дітей , а підвоз учнів до опорних шкіл – важливий компонент цього. Всі діти повинні отримувати якісну освіту, незалежно від того, де вони живуть», − розповів директор Департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький.

Довідково:

У 2018 році за рахунок державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами Департаментом освіти, науки та молоді придбано 9 шкільних автобусів на суму 14,396 млн грн. Також об’єднаними громадами за державні кошти на інфраструктурний розвиток закуплено 8 одиниць транспорту.

Автобуси вже отримали Бериславський район та Іванівська ОТГ, Любимівська (2 шт.), Виноградівська, Борозенська, Горностаївська, Кочубеївська, Каланчацька та Долматівська об’єднані територіальні громади.Корисні посилання