Керівництво, склад, контактна інформація

Директор Департаменту:

Бутрій Дмитро Стефанович

Телефон: (0552) 22-44-25

Поштова адреса: 73000, м. Херсон, площа Свободи, 1, каб. 215

Заступник директора Департаменту – начальник управління стратегічного розвитку:

Пшенична Ірина Олександрівна

Декларація про доходи за 2015 рік

Телефон: (0552) 22-26-41

Поштова адреса: 73000, м. Херсон, площа Свободи, 1, каб. 219

Заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі:

Феодосієва Олена Іванівна

Телефон: (0552) 22-97-27

Поштова адреса: 73000, м. Херсон, площа Свободи, 1, каб. 216

Приймальня:
Телефон: (0552) 22-44-25
Факс: 49-81-25

Поштова адреса: 73000, м. Херсон, площа Свободи, 1
e-mail: dp-ekon@khoda.gov.ua

Запис громадян щоденно в кабінеті № 215, тел. 22-44-25

Основні функціії Департаменту

Відділ фінансового забезпечення та організаційно-контрольної роботи
4. Начальник відділу Григорова Тетяна Григорівна
5. Головний спеціаліст (бухгалтер) Дрозд Олена Миколаївна
6. Головний спеціаліст (бухгалтер) Гринчук Ольга Пантелеймонівна
7. Головний спеціаліст з управління персоналом Крайнюкова Ольга Вадимівна
 8. Провідний документознавець Кравченко Оксана Олександрівна
9. Водій  

 

Відділ зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва

то протоколу

10 Начальник відділу  
11 Головний спеціаліст Бескровна Катерина Юріївна
12 Головний спеціаліст Дьяченко Анна Михайлівна
13 Головний спеціаліст Козлова Ольга Володимирівна
14 Головний спеціаліст Михайличенко Олена Вікторівна
15 Головний спеціаліст  

 

Управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі
Відділ розвитку підприємництва та адміністративних послуг
16. Начальник відділу Фролова Альона Миколаївна
17. Головний спеціаліст Слідзінська Наталія Анатоліївна
18. Головний спеціаліст Авраменко Тетяна Анатоліївна  
19. Головний спеціаліст Нікуліна Олена Юріївна
20. Головний спеціаліст
Відділ регуляторної та цінової політики і торгівлі
21. Начальник відділу Муляр Валентина Григорівна
22. Головний спеціаліст Лебедєва Людмила Гаврилівна
23. Головний спеціаліст Хлистова Дар’я Олександрівна
24. Головний спеціаліст Кондратьєва Юлія Анатоліївна
25. Головний спеціаліст Фединюк Наталя Вікторівна
Управління стратегічного розвитку
Відділ аналізу та прогнозування економічного розвитку
26. Начальник відділу Козуб Ольга Сергіївна
27. Заступник начальника відділу Мартиненко Світлана Миколаївна
28. Головний спеціаліст Медолиз Любов Тимофіївна
29. Головний спеціаліст Голова Анастасія Володимирівна
30. Головний спеціаліст Мойченко Віра Михайлівна
31. Головний спеціаліст Хабарова Ганна Олексіївна
32. Головний спеціаліст
Відділ з питань децентралізації та регіонального розвитку
33. Начальник відділу
34. Головний спеціаліст Ратар Ольга Миколаївна
35. Головний спеціаліст
36. Головний спеціаліст Шахман Ольга Миколаївна
37. Головний спеціаліст

Інформацію оновлено (30.11.2016).