Андрій Гордєєв: «Наша система територіальної оборони – наш спокій»

12.09.2018 12:44:47
Андрій Гордєєв: «Наша система територіальної оборони – наш спокій»

12 вересня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із заступником начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенантом Сергієм Бессарабом та заступником командувача військового командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майором Броніславом Жуковським взяв участь в урочистому шикуванні з нагоди завершення наймасштабніших військових тактичних навчань 124-ої окремої бригади територіальної оборони, що відбулося у с. Кізомис.

«Цього року ми відзначаємо другу річницю територіальної оборони області і під керівництвом ЗСУ проходимо військові навчання. За цей час ми дуже згуртувалися та вийшли на новий рівень. Навчання відбулися з формою, зброєю, з казарменим режимом і з управлінням як в ЗСУ. Наша система територіальної оборони – наш спокій. Захистимо свій дім – захистимо Україну!», – наголосив очільник Херсонщини Андрій Гордєєв. 

У навчаннях взяло участь більше 2 тисяч військовозобов’язаних віком до 60 років, 310 з них – офіцери. Більшість резервістів склали працівники органів державної влади, територіальних управлінь і місцевого самоврядування. 579 чоловіків прийняли присягу на вірність українському народові.

Протягом 10 днів вони навчалися охороняти органи державної влади, місцевого самоврядування, важливі об’єкти та комунікації, несли службу та ін.

«Херсонська область особлива, адже межує з тимчасово окупованою територію. Тому треба тримати форму і на таких зборах вчитися захищати свою землю. Впевнений, що бригада буде в постійній боєготовності і в час, коли знадобиться, зможе стати на захист України», – сказав заступник начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

У свою чергу заступник командувача військового командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський зазначив, що після 10-денного вишколу багато військовозобов’язаних виявили бажання нести службу за контрактом у лавах ЗСУ.

Нагадаємо, що з 3 по 12 вересня на Херсонщині проходили наймасштабніші військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони, а саме на території Білозерського (с. Кізомис, Микільське), Олешківського (с. Раденськ), Генічеського (с. Генічеська Гірка), Іванівського (с. Українське), Скадовського (м. Скадовськ) районів.

У Херсонській області підготовка загонів територіальної оборони з числа жителів усіх районів проходить під керівництвом оперативного командування «Південь».Корисні посилання