Громади Херсонщини мають можливість розвивати власні аграрну і сільську галузі

05.10.2018 11:23:18
Громади Херсонщини мають можливість розвивати власні аграрну і сільську галузі

9 жовтня об 11.00 у приміщенні обласної державної адміністрації (пл. Свободи, 1, І поверх, зала засідань) відбудеться інформаційна зустріч з представниками Програми та проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

З вересня 2018 року розпочалася інноваційна програма спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «Деспро» та Київським економічним інститутом у рамках саме проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Мета Програми – надання більш детальної інформації про Програму, обговорення шляхів її впровадження в області та обсягу технічної допомоги, яку отримують громади.

До участі у заході запрошені представники ОТГ області, територіальних органів центральних органів виконавчої влади у сферах земельних відносин, лісового господарства, розвитку водного господарства, структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

Також до участі у заході організатори запрошують усіх охочих представників ЗМІ!Корисні посилання