Херсонські боксери – гордість України!

19.04.2017 09:58:39
Херсонські боксери – гордість України!

Бокс – це вид спорту, який прекрасно розвиває такі якості, як координацію рухів, силу, швидкість, швидкісну і силову витривалість, пам'ять, аналітичне мислення, розрахунок дій.

Займаючись боксом, можна навчитися вмінню протистояти труднощам і долати перешкоди. Удосконалюючи морально-вольові якості, цей вид спорту розвиває почуття відповідальності за свої дії, самодисципліну, наполегливість.

18 квітня у Херсонському вищому училищі фізичної культури Херсонської обласної ради відбулося урочисте відкриття міжнародного турніру з боксу пам'яті майстра спорту СРСР Миколи Мангера. У змаганнях візьмуть участь спортсмени із Молодови, Турції, Латвії, Ізраїлю, Азербайджану, члени збірної команди України та Херсонської області.

Уже в дванадцяте на Херсонщині відбуваються ці престижні змагання і безумовно, вони є знаменною подією в спортивному житті області, а також своєрідною візитною карткою регіону.

Привітали учасників змагань голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Владислав Мангер, президент Херсонської обласної організації Федерації боксу України Олександр Трутнів.

Слід зазначити, що для багатьох видатних боксерів ці змагання стали початковим етапом на шляху до визначних перемог.

Сьогодні з гордістю можна назвати імена херсонських спортсменів - учасників Олімпійських ігор, інших престижних міжнародних змагань Дмитра Буленкова, Павла Іщенка, Дзядевича Дмитра, Соловйова Артема.

З надією на майбутні перемоги можна говорити про молоде покоління херсонських боксерів – Мирослав Іщенко, Андрій Матяш, Олександр Трутнєв та ін.

Досягнення українських спортсменів надихають оптимізмом, демонструють ідеали непереможності людського духу, об'єднують і піднімають рівень національної свідомості і гідності.Корисні посилання