ЙДЕМО В ЄВРОПУ ЩОБ БУТИ УКРАЇНОЮ. Херсонська централізована бібліотечна система провадить заходи з популяризації отримання Україною безвізового режиму

13.06.2017 06:49:22
ЙДЕМО В ЄВРОПУ ЩОБ БУТИ УКРАЇНОЮ. Херсонська централізована бібліотечна система провадить заходи з популяризації отримання Україною безвізового режиму

Херсонська централізована бібліотечна система не стоїть остронь від поточного життя країни. Від 11 червня цього року громадяни України з біометричними паспортами мають змогу подорожувати без віз країнами Євросоюзу. Бібліотеки-філії одразу долучилися до популяризації можливості мандрувати Європою після отримання Україною безвізового режиму: відповідні заходи підготували на початку червня бібліотеки-філії № 1, 13 та 23.

В бібліотеці-філії сімейного читання №1 відкрито європейську світлицю "Yes for ЄС", літературний уік-енд "Євроінтеграція на крилах поезії" підготувала для своїх відвідувачів бібліотека-філія № 13 ім. Бориса Грінченка. Вірші А. Рембо, Дж. Байрона, Р. Бернса та інших видатних поетів Європи не залишили байдужими користувачів бібліотеки, нагадали про багатий культурний спадок Європи.

Велика робота з популяризації європейського вибору нашої держави здійснюється бібліотекою-філією № 23 ім. Івана Багряного. Підготувала вона й ряд заходів, що покликані нагадати херсонцям про нові можливості, які перед ними відкрилися. Відбувся День країни "Час цікавих вражень" в рамках проекту "Все про Європу", пройшла бліц-вікторина "Галопом по Європах", travel-гра "Бібліотур у Європу". Останній захід викликав захват у відвідувачів (а це були учні старших класів школи № 52): протягом години усі вони були "бібліотечними туристами" й мандрували Польщею, Францією, Німеччиною, Угорщиною; дізнавалися про визначні пам'ятки культури та архітектури, відомих представників національних культур, страви національних кухонь.

В бібліотеці для читачів працюють тематичні полиці "Культурна дипломатія в процесі євроінтеграції", "Ессен (Німеччина) – зелена столиця Європи", "Пафос (Кіпр) і Орхус (Данія) – культурні столиці Європи", "Варна (Болгарія) – молодіжна столиця Європи". Ці заходи бібліотеки № 23 об'єднані гаслом, під яким, напевно, готовий підписатися кожен херсонець: "Йдемо в Європу щоб бути Україною!"

Корисні посилання