Конкурс грантів з адвокації заходів зі сприяння торгівлі

07.02.2018 13:06:52
Конкурс грантів з адвокації заходів зі сприяння торгівлі

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) за фінансової підтримки Європейського Союзу з 2014 року реалізує проект «Діалог зі сприяння торгівлі», який спрямований на розвиток міжнародної торгівлі через активізацію співпраці представників бізнесу, громадянського суспільства та органів державної влади.

Важливою складовою проекту є підтримка регіональних організацій громадянського суспільства. Зважаючи на актуальність питань, пов’язаних зі спрощенням процедур торгівлі та розуміючи важливість участі громадськості у розробці і реалізації заходів у цій сфері ІЕД оголосив третю хвилю конкурсу грантів з адвокації заходів зі сприяння торгівлі.

Метою конкурсу є покращення умов здійснення зовнішньоекономічної діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно-правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних із сприянням та спрощенням процедур торгівлі.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають:

• статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше ніж 1 рік на дату завершення конкурсу;
• спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
• досвід практичної роботи у сфері сприяння міжнародній торгівлі та спрощення відповідних процедур;
• веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

Конкурс не передбачає надання грантів політичним партіям, релігійним громадам, органам державної влади та пов’язаним із ними громадським організаціям. Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням або за тел.+38 044 278-63-42 Михайличенко Костянтин, менеджер грантів та контрактів.

Інститут Економічних Досліджень та Політичних Консультацій

01030 Kиїв, вул. Рейтарська, 8/5-А,

тел. (+38044) 278-6342, 278-6360, факс 278-6336

E-mail: institute@ier.kiev.ua, http://www.ier.com.ua

Корисні посилання