Міцна сім’я – міцна держава

19.05.2017 06:23:13
Міцна сім’я – міцна держава

Українці здавна славились міцним сімейним устроєм, гостинністю, повагою до батьків та до жінки-матері. В сучасній Україні з’явились нові сім’ї, які не є власне біологічними сім’ями для дітей, що за забаганкою долі залишились без батьківського тепла та любові, але які стали тією опорою, надією та можливістю відчувати себе синочками та донечками – це ПРИЙОМНІ СІМ’Ї ТА ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ. Сім’ї, які прийняли у власні родини діток, щоб оточити їх материнською любов’ю та батьківською турботою, ласкою і ніжністю. А таких сімей у Нововоронцовському районі 11, в яких виховується 50 дітей.

Працівники Нововоронцовського РЦСССДМ з особливою повагою та вдячністю відносяться до цих родин, тому, саме 15 травня 2017 року, в Міжнародний День сім’ї, організували та провели родинне свято «Міцна сім’я – міцна родина». На захід були запрошені селищний голова та соціальні партнери. Кожна родина напередодні отримала завдання приготувати сімейну страву та презентувати її під час заходу з використанням фото слайдів та відео.

Селищний голова Володимир Марчук та директор Центру Олена Бриж словами щирої вдячності сердечно вітали прийомних батьків за їх душевне тепло, терпіння, щиру любов, мудру житейську науку і надійну підтримку, якою вони щодня оточують та обігрівають зранені дитячі душі. Кожна родина отримала на згадку Подячний лист.

Також під час заходу волонтером Центру Галиною Морар було проведено психопрофілактичний семінар на тему: «Профілактика батьківського вигорання», де батьки мали змогу подискутувати та розповісти про власний досвід поповнення життєвих ресурсів.

Завершальним етапом свята стала дегустація власноруч приготовлених солодких страв, обмін рецептами, враженнями та планування наступного заходу, присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

Адже сім’я – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави.

БУДЕ ЖИТИ СІМ’Я – БУДЕ ЖИТИ І ПРОЦВІТАТИ УКРАЇНА!

Корисні посилання