Молоді Херсонщини презентували Програму стажування у Верховній Раді України

15.07.2015 10:38:33
Молоді Херсонщини презентували Програму стажування у Верховній Раді України

 

Сьогодні, 15 липня, в обласній державній адміністрації відбулась презентація Програми стажування у Верховній Раді України 2015-2016 рр.

Організатором заходу виступив Херсонський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної  організації «Європейська молодь України» на чолі з її керівником Вікторією Базиченко та за сприянням обласної державної адміністрації.

Проводила презентацію Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – громадська організація «Ліга Інтернів».

На заході були присутні представники профспілки студентів та аспірантів Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, молодіжної організації «Спектр ЮА», обласної молодіжної організації «Козацтво Запорізьке низове», Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» у Херсонській області, громадської організації «Об`єднання «Ми – херсонці» та ініціативної групи «Кипяток».

Виконавчий директор ГО «Ліга інтернів» Марія Савіна презентувала гостям проект і розповіла про діяльність Асоціації:

«Програма стажування у Верховній Раді України складається зі стажування у секретаріаті комітету або Апараті, навчання, здійснення розвитку потенціалу лідерства через зустрічі з відомими політичними та громадськими діячами та, звичайно, дозвілля, яке передбачає екскурсії до музеїв та державних установ Києва, зустрічі з випускниками Програми та майстер-класи».

Особливу увагу звернули на процедуру конкурсного відбору на участь у Програмі 2015-2016 рр., яка вже стартувала.

Конкурс складається із двох турів: перший – оцінювання надісланих анкет, другий – співбесіда півфіналістів з відбірковою комісією. Останній термін подачі заявок – 10 серпня 2015 року, не пізніше 9.00.

Тож Програма стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади запрошує до участі молодь Херсонщини, яка прагне втілити позитивні зміни у державі шляхом навчання інтелектуальної еліти нового зразка та надати їй можливості діяти.

Корисні посилання