На Херсонщині відбулась Літургія з нагоди свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

07.04.2019 13:20:32
На Херсонщині відбулась Літургія з нагоди свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

Сьогодні у храмі Пресвятої Богородиці Таврійської єпархії Православної церкви України, що знаходиться у с. Чорнобаївка відбулась святкова Літургія з нагоди свята Благовіщення Пресвятої Богородиці. 
Божественну Літургію очолив  єпископ Херсонський і Каховський, керуючий Таврійською єпархією Православної Церкви України, Преосвященний Борис. 


Звернувшись до парафіян, він зазначив, що саме в цей день, коли архангел Гавриїл сповістив Діву Марію про велику чудну новину, і було покладено початок нашого спасіння.
«Господь спасає нас Своєю благодаттю, Своєю милістю, але не без нашої участі. Єднаємось заради миру на нашій землі та духовного вiдродження. Хай Боже благословить нас на мудрі та виважені вчинки» - зауважив владика Борис.

Зі святом доброї надії і світлої віри привітав громаду перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій:
«Бажаю добрих звісток і любові, щоб щастя і добро ніколи не залишало ваші оселі. Нехай Господь Бог дарує Вам здоров’я і духовної міцності, благодаті та успіхів в усіх задумах».

Також від імені всієї громади Херсонщини за високий патріотизм і любов до України, за вагомий особистий внесок в розбудову Православної церкви України, утвердження ідеалів духовності Дмитро Бутрій нагородив Почесною Грамотою голови Херсонської облдержадміністрації єпископа Херсонського і Каховського Бориса, керуючого Таврійською єпархією Православної Церкви України. 

«Прийміть найщиріші вітання й земний уклін за відданість Церкві та невтомну працю», - зазначив перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.Корисні посилання