Наше завдання допомогти фермерам Херсонщини, які можуть отримати міжнародні кредити для модернізації системи зрошення, - Андрій Гордєєв

30.06.2016 17:19:15
Наше завдання допомогти фермерам Херсонщини, які можуть отримати міжнародні кредити для модернізації системи зрошення, - Андрій Гордєєв

Відбулась зустріч керівництва облдержадміністрації з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчої й сільськогосподарської організації Об’єднаних націй (FAO).

Під час зустрічі було розглянуто питання надання фінансової допомоги ЄБРР для реалізації проекту модернізації системи зрошення в області.

Як зазначив Михайло Малков, міжнародний консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації Об’єднаних націй (FAO): «Після того, як до нас звернувся банк з пропозицією посприяти вирішенню питання модернізації зрошувальної системи та підтримки агропромислової галузі в цілому ми вирішили відвідати Херсонщину та ознайомитись з вищезазначеними питаннями детальніше».

Також окрім цього, FAO має намір надати підтримку внутрішньо переміщеним особам з Донецької і Луганської областей та тимчасово окупованої території  Криму, які перебувають на Херсонщині, надавши їм технічну допомогу і посівні матеріали у разі наявності в їх користуванні відповідних земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

«Європейський банк реконструкції та розвитку надає цільові кредити для фермерських господарств з великим об’ємом потужностей, але з 2015 року ним також надаються дорадчі послуги та допомога малим і середнім сільгосппідприємствам», – зазначив Василь Говгера, старший аналітик з агробізнесу ЄБРР в Україні.

Банк має намір надати спеціалістів для проведення консультації фермерам Херсонщини з відповідного питання.

Очільник області Андрій Гордєєв підтвердив готовність надати приміщення для роботи представництва ЄБРР у Херсоні: «Наше завдання – допомогти фермерам Херсонщини, які при наявності необхідних документів зможуть отримати міжнародні кредити для модернізації системи зрошення, а також забезпечити діяльність представництва ЄБРР та ООН в області».

Корисні посилання