Обговорено питання фінансової підтримки статутної діяльності громадських організацій району

10.01.2018 13:37:09
Обговорено питання фінансової підтримки статутної діяльності громадських організацій району

Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олени Лавренко відбулося засідання районної комісії з питань ветеранів та інвалідів. Члени комісії розглянули питання щодо виділення із районного бюджету коштів на статутну діяльність громадських організацій, відповідного спрямування.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Безкоровайна поінформувала присутніх про новий порядок підтримки бюджетним коштом громадських формувань, які займаються питаннями ветеранів та інвалідів. На разі у районі зареєстровано  три активні громадські організації, статутна діяльність яких пов’язана із захистом прав та підтримкою ветеранів війни та праці, воїнів – інтернаціоналістів та учасників АТО.

Також члени комісії розглянули звернення районної організації ветеранів війни та праці щодо виділення коштів на поточний рік. Голова ради ветеранів Галина Ілючик прозвітувала про минулорічні витрати громадської організації та озвучила попередній кошторис на поточний рік. Члени комісії надали практичні рекомендації щодо розподілу фінансування, відповідно до нововведеного порядку, який передбачає 30% виділеної суми  на матеріальне стимулювання та 20% - на ведення бухгалтерського обліку, оплату телекомунікаційних послуг та ін.

Корисні посилання