Облаштування «Нової української школи» проведуть за кошти місцевого та державного бюджетів

16.04.2018 14:27:00
Облаштування «Нової української школи» проведуть за кошти місцевого та державного бюджетів

Очільником області Андрієм Гордєєвим під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення було дано доручення Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації в десятиденний термін скласти та прорахувати необхідність кожного району, міста чи ОТГ, згідно з кількості шкіл, для впровадження Нової української школи. Зокрема має бути проведена робота в місцевих радах для узгодження можливості співфінансування та спрогнозувати контингент початкової школи.

Нагадаємо, що Уряд прийняв постанову, яка регулює використання освітньої субвенції на Нову українську школу, тобто майже мільярд гривень, з цієї субвенції піде саме на створення нового освітнього простору. Постановою передбачено, що 40 % цієї суми піде на закупівлю дидактичних матеріалів для першого класу. Ще 40 % коштів буде спрямовано на закупівлю сучасних меблів для початкових класів НУШ. Та 20% субвенції має бути використано на закупівлю комп'ютерного обладнання для початкових класів НУШ.

Ці кошти можна буде використати лише на засадах співфінансування: частина коштів за рахунок субвенції, а частина за рахунок місцевого бюджету. Так, для міст-обласного значення 70% - субвенція, 30% - місцевий бюджет; для районів та ОТГ 90% - субвенція, 10% - місцевий бюджет; для закладів гірської території 95% - субвенція, 5% - місцевий бюджет.Корисні посилання