Підготовка до опалювального періоду одне із пріоритетних завдань влади Великоолександрівського району

04.08.2017 10:29:26
Підготовка до опалювального періоду одне із пріоритетних завдань влади Великоолександрівського району

Облаштування вузлів обліку  газових котелень дистанційними засобами передачі даних стало одним із основних, із переліку питань, які  були розглянуті  під час чергового засідання комісії по підготовці до роботи в  осінньо-зимовий  період.

У роботі комісії, яку очолює заступник голови районної державної адміністрації Олена Лавренко, взяли участь керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, також були запрошені керівники установ, котельні яких вже у поточному році необхідно дооблаштувати дистанційними приладами обліку газу. У ході обговорення наголошувалося  на необхідності прискорення виконання робіт по виготовленню проектної документації на встановлення засобів по дистанційній передачі показників лічильника, аби до початку опалювального сезону газові котельні бюджетних установ відповідали усім технічним вимогам.

Члени комісії заслухали звіт керівника КЗ «Великоолександрівський районний центр фінансово - господарського обслуговування закладів та установ освіти» Надії Салтан про перелік вже виконаних робіт у закладах освіти та обговорили  проблемні питання, які мають бути усунені до початку навчального процесу.

Заступник керівника району, голова комісії О.Лавренко наголосила на необхідності оновлення технічних паспортів будівель навчальних закладів та проведення повноцінного енергоаудиту приміщень. Також було зазначено, що відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації у районі створено комісію по перевірці стану готовності  об’єктів соціальної сфери до роботи в осінього-зимовий період. Вже з 8 серпня зазначена комісія розпочне об’їзди сільських,селищних рад району.

За результатами проведення комісії прийнято ряд рішень, виконання яких перебуватиме під постійним контролем.

Корисні посилання