Пільги для учасників АТО і членів їх сімей

09.03.2017 11:10:00
Пільги для учасників АТО і членів їх сімей

Станом на 02 березня 2017 року в області в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги знаходяться на обліку 189 членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції (далі – АТО).

Відповідно до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” членам сімей загиблих учасників АТО надаються пільги щодо оплати 50-відсотків за спожиті житлово-комунальні послуги, в межах норм передбачених чинним законодавством. Пільги надаються за рахунок коштів державного бюджету.

Також, станом на 02 березня 2017 року в області в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, зареєстровано  4872 учасників бойових дій, 57 інвалідів війни та 6 учасників війни які отримали ці статуси за участь в АТО. 

Зазначені особи мають право на пільги за рахунок коштів державного бюджету відповідно до статей 12, 13, 14 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, у тому числі по оплаті за спожиті житлово-комунальні послуги у розмірі: 75-відсотків для учасників бойових дій, 100-відсотків для інвалідів війни та 50-відсотків для учасників війни, в межах норм передбачених чинним законодавством України.

 

Корисні посилання