Президент України Петро Порошенко та працівники ХДЗ «Паллада» передали плавучий док іноземним замовникам

28.04.2016 18:00:14
Президент України Петро Порошенко та працівники ХДЗ «Паллада» передали плавучий док іноземним замовникам

Сьогодні, 28 квітня, відбулась урочиста церемонія передачі іноземним замовникам до Південно-Африканської Республіки плавучого доку «DORMAC DOCK» виробництва Херсонського державного заводу «Паллада», що входить до складу ДК «Укроборонпром», за участі Президента України Петра Порошенка.

Президент зазначив, що завод є стратегічно важливим об’єктом як для Херсонщини, так і для усієї України. Адже валютні надходження від експортних контрактів «Паллади» – це кошти, які спрямовують на виробництво необхідної техніки для української армії.

«68% виробництва заводу «Паллада» виготовляється для експорту, а це в свою чергу, забезпечує економічні надходження валют, та головне, забезпечує людей робочими місцями й достойною заробітною платою, – зауважив Верховний Головнокомандувач.- Виконавши цей контракт, «Паллада» отримає нові можливості для подальшого розвитку, оновлення виробничих цехів і виготовлення новітнього ОВТ для Збройних Сил України. Щиро дякую усім працівникам заводу за їх працю».

IMG_7533

У рамках заходу між в.о. директора Херсонського державного заводу «Паллада» Валерієм Маломаном та керівником фірми-замовника Крістофером Спарксом було підписано документи про передачу доку. Після чого док охрестили та підняли державні прапори України і Південно-Африканської Республіки.

IMG_7549

Крім того, під час заходу Петро Порошенко оглянув новий мобільний блокпост, призначений для захисту особового складу від стрілецької зброї, ручних гранат і гранат для підствольних гранатометів, який також був розроблений співробітниками ХДЗ «Паллада» в ініціативному порядку та у тісній співпраці з фахівцями Міністерства Внутрішніх Справ України.

IMG_7591

«Паллада» вже виготовила 8 мобільних блокпостів для оборони кордонів Херсонської області, як прикордонного регіону. Це ще раз підтверджує вагомість роботи заводу для збереження цілісності та суверенності нашої держави у боротьбі з окупантом», – підкреслив Президент України.

IMG_7573

Спілкуючись з працівниками ХДЗ «Паллада», Петро Порошенко пообіцяв, що надалі на завод надходитиме ще більше замовлень,  не тільки іноземних, але й вітчизняних, тому важливо зберегти трудовий колектив майстрів у повному складі.

IMG_7490

Корисні посилання