Привітання голови Херсонської обласної державної адміністрації з Днем працівників стандартизації та метрології

10.10.2018 08:43:33
Привітання голови Херсонської обласної державної адміністрації  з Днем працівників стандартизації та метрології

Шановні фахівці державного підприємства «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників стандартизації та метрології!
Стандартизація, метрологія, сертифікація – це складові технічного регулювання, надійна основа для захисту прав споживачів і стабільного розвитку держави.
Метрологія супроводжує людство від початку виникнення цивілізації; кожну окрему людину – від її народження, у побуті, на роботі… Без засобів вимірювальної техніки неможливо уявити жодну сферу господарської діяльності. Ні наука, ні промисловість, ні економіка не можуть обійтися без вимірювань.
Стандарти відіграють велику роль для внутрішньої і міжнародної торгівлі, покращення якості життя та розвитку економіки. Вони допомагають випускати продукцію, яка гідно конкурує як в Україні, так і на міжнародному ринку; сприяють підвищенню якості, безпечності, продуктивності, ефективності та надійності  на всіх рівнях виробництва.
Саме від вашого внеску в розвиток галузі  великою мірою залежать темпи впровадження нових технологій у різних галузях промисловості, розроблення та виробництво нових безпечних і якісних видів продукції.
Для Херсонщини ваша діяльність є міцним, надійним прикладом, до якого має прагнути кожен виробник та науковець.
Завдяки вашій пильності, високому професіоналізму, відданості справі, яку ви робите, впевнений, що спільними зусиллями з органами влади, підприємцями та широким загалом споживачів на прилавках магазинів та супермаркетів нашої області з’являтимуться лише якісні товари.
Бажаю успіхів у вашій великій справі, міцного здоров’я, щастя, благополуччя! Нехай кожен ваш день буде наповнений добротою, радістю і бажанням досягати  нових горизонтів!

З повагою
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв                                                            Корисні посилання