Проведено виїзний прийом у Кочубеївській об’єднаній територіальній громаді

12.07.2017 13:24:31
Проведено виїзний прийом у Кочубеївській об’єднаній територіальній громаді

Одним із напрямків роботи Бериславського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області є налагодження співпраці з територіальними громадами, які відповідно до ч.2 ст.6 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” можуть об’єднуватися в одну сільську, селищну, міську територіальну громаду.

З метою забезпечення доступності послуг Пенсійного фонду, впровадження обслуговування громадян на рівні територіальних громад та організації ефективного обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, управління активно співпрацює з Кочубеївською об’єднаною територіальною громадою Високопільського району.

11 липня 2017 року завідувач Високопільського сектору обслуговування громадян Бериславського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Херсонської області Віталій Бібік провів в громаді виїзний прийом громадян. На прийомі побували як пенсіонери, так і громадяни передпенсійного віку та працюючі. Загалом на особистий прийом звернулося 15 осіб. Кочубеївська об’єднана територіальна громада створена в 2015 році в результаті добровільного об’єднання 14 сел. В ОТГ налічується 3876 жителів. Одним з актуальних питань об’єднаної територіальної громади є обслуговування пенсіонерів. Вже два роки жителі громади, без необхідності виїзду до районного центру, отримують необхідні консультативні послуги, за попереднім узгодженням одержують потрібну довідку, виписку про призначення (перерахунок) пенсії з інформацією про періоди страхового стажу та заробітної плати, яка врахована при розрахунку пенсії, дані з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або виготовлене пенсійне посвідчення, надають документи для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії або її перерахунок.

Також фахівці Фонду на віддаленому робочому місці в територіальній громаді надають консультативну та практичну допомогу щодо доступу громадян до веб-порталу Пенсійного фонду України.

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській областіКорисні посилання