Результати конкурсу на зайняття посад державної служби управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації

03.03.2017 14:09:42

30 січня 2017 року в Управлінні освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації проведено конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В»:

- головного спеціаліста відділу позашкільної освіти, виховної роботи, інтернатних закладів управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, за результатами конкурсу не визначено кандидата на зайняття вакантної посади.

- головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої освіти та інспекції навчальних закладів управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

- головного спеціаліста сектору професійно-технічних навчальних закладів, науки та координації роботи вищих навчальних закладів управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

- головного спеціаліста фінансово-економічної роботи управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації.

Конкурс не відбувся у зв’язку з відсутністю поданих заяв кандидатів про участь у конкурсі.

Корисні посилання