Результати семінару-наради

17.01.2016 10:58:14
Результати семінару-наради

Сьогодні, 10 грудня, відбулася нарада з питань поліпшення системи управління в апараті облдержадміністрації. Робоча група обговорювала результати семінару-наради «Ділова досконалість – основа успішності та конкурентоспроможності компаній і економік», яка проходила 9 грудня в стінах Херсонської обласної державної адміністрації.

Захід проходив за участю представників керівництва області, бізнесових кіл, навчальних закладів та ін. Лектором семінару виступив відомий в Україні та світі Калита Петро Якович, який являється президентом Української асоціації якості. Маючи великий досвід у сфері управління та знання сучасних методів менеджменту, він провів глибокий аналіз проблеми конкурентоспроможності вітчизняних виробників та організацій в цілому. Тому, як результат, було запропоновано створити обласну програму з розвитку руху за ділову досконалість. Основною ідеєю даного проекту має бути теза: «Кращим організаціям – кращі умови». Таким чином, будь-які установи матимуть мотивацію для підвищення свого рівня до європейського, що в свою чергу підвищить якість життя в регіоні.

Звісно, такий проект є амбіційним та складним, потребує відкритості та консолідації органів влади (в тому числі найвищого рівня) з бізнесом. Але Херсонська обласна державна адміністрація готова до такого виклику і планує розробити програму вже у 2016 році.

Корисні посилання