Розробка платформи для створення сайтів об’єднаних територіальних громад

06.11.2017 07:39:09
Розробка платформи для створення сайтів об’єднаних територіальних громад

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

У рамках Програми EGAP заплановано розробку платформи для забезпечення створення та ведення веб-сайтів об’єднаних територіальних громад. Це дасть можливість громадам створювати та вести власні веб-сайти навіть за умови відсутності обладнання та технічних фахівців.

Основне завдання:

Розробка програмного забезпечення платформи створення та ведення веб-сайтів об’єднаних територіальних громад відповідно до технічних вимог, наведених у додатку.

Вимоги до виконавця:

  • Розробник програмного забезпечення повинен надати підтвердження реалізації веб-систем схожої складності.
  • Розробник програмного забезпечення повинен мати впевнений досвіт веб-дизайну та надати щонайменше 4 приклади дизайну веб-сторінок схожої складності.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО)

Пропозиція має містити:

  1. Найменування, адресу та контакти виконавця.
  2. Склад та резюме команди, що буде працювати над проектом.
  3. Перелік та терміни виконання етапів робіт.
  4. Вартість виконання етапів робіт.
  5. Загальну вартість розробки.
  6. Умови гарантійної підтримки та обслуговування.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Заявки на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 20 листопада 2017 р. на адресу: azel@egap.in.ua.

Оригінал заявки має бути надіслано в паперовому вигляді на адресу:

Фонд Східна Європа, Програма EGAP  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, оф. 501

Київ, 01032 Україна

 

Контактна інформація

Олексій Зелів’янський, координатор компоненту «Е-Послуги» Програми EGAP тел.: +38 (044) 206-04-48

azel@egap.in.ua

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Корисні посилання