Спортивні успіхи верхньорогачицьких працівників культури

14.06.2017 13:16:41

Доброю традицією на початку червня кожного року є участь культпрацівників Верхньорогачицького району у Спартакіаді працівників культури Херсонської області. Цього року в смт. Лазурне на базі пансіонату «Корабел» відбулась вже ХІІІ за ліком Спартакіада.

Програма Спартакіади складалась із змагань у наступних видах спорту: волейбол, міні-футбол, шашки, шахи, настільний теніс та дартс. Приємно відзначити, що команда Верхньорогачицького району показала гарні результати у всіх видах програми. Волейболісти зайняли 2 місце, міні-футболісти - 4 місце. В індивідуальних змаганнях з шашок серед чоловіків - 3 місце, серед жінок - 3 місце, відповідно в загальному заліку серед шашок наш район зайняв 3 місце. В змаганнях з дартсу серед чоловіків - 4 місце, серед жінок - 3 місце, в загальному заліку - 3 місце. В загальному заліку з настільного тенісу наші спортсмени зайняли 6 місце, з шахів - 7 місце. В результаті культпрацівники Верхньорогачицького району зайняли почесне 3 місце у ХІІІ обласній Спартакіаді працівників культури.

По завершенню змагань з привітальними словами до учасників звернулись начальник управління культури Херсонської обласної державної адміністрації Світлана Думинська, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників культури Володимир Величко, голова Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Олександр Маломуж, учасникам та призерам змагань були вручені медалі, кубки та грамоти.