У будівництво Херсонщини впроваджуватимуть енергозберігаючі та зелені технології

12.07.2017 07:07:25
У будівництво Херсонщини впроваджуватимуть енергозберігаючі та зелені технології

Завдання та перспективні напрямки реалізації програми молодіжного житлового будівництва для молоді в області до 2022 року обговорили на нараді вчора, 11 липня, яка відбулася в офісі Херсонського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» за участю заступника голови ХОДА Олександра Адамчика.

«Протягом першого півріччя ми вже отримали 1,5 млн грн з обласного бюджету та 2,5 млн грн - з міського. Також хочеться додати, що об’єкти будуються в м.Херсоні, тому міській владі треба більш активно долучатися до підтримки будівництва», - зазначив Юрій Волкович.

У свою чергу Олександр Адамчик передав керівнику управління Юрію Волковичу почесну грамоту голови Херсонської облдержадміністрації ,якою було нагороджено підприємство за багаторічну працю, високий професіоналізм та значні досягнення в реалізації державних та місцевих житлових програм, а також з нагоди 25-річчя з дня створення Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва.

Також на заході обговорили питання підготовки проведення Всеукраїнської наради «Будівництво житла для молоді та інноваційні енергозберігаючі та зелені технології», яка проходитиме на Херсонщині у вересні.

«Ми ретельно відбираємо будівельні матеріали для будівництва, використовуючи лише сертифіковану продукцію. Також для збереження тепла, усі багатоповерхівки  додатково утеплені. Тому застосування зелених технологій та інноваційних підходів у енергозбереженні в будівництві житла для молоді є найбільш актуальною для нас», - зауважив Юрій  Волкович.

 

 

 Корисні посилання