Учні школи №30 провели виставку «Воїни. Історія українського війська»

12.10.2018 09:11:26
Учні школи №30 провели виставку «Воїни. Історія українського війська»

Сьогодні, 12 жовтня, в приміщенні Херсонської спеціалізованої школи I-III ст. № 30, з нагоди відзначення Дня захисника України відбулась презентація виставки «Воїни. Історія українського війська». Плакати, які були представлені на заході, подаровані школі управлінням інформаційної політики облдержадміністрації у рамках інформаційно-просвітницького проекту, ініційованому Українським інститутом національної пам’яті.

Доповідачами й водночас екскурсоводами виступали саме учні 10-го класу. Вони ознайомили школярів з п’ятого по восьмий класи з історією військових формувань України, від часів Русі, до сьогоднішніх днів.

Розповідаючи про українських воїнів різних епох, учні старших класів підкреслили мужність, вірність та свободу козаків, а також порівняли їх з сучасними захисниками України, які боронять нашу державу від країни агресора.

Старші хлопці і дівчата дали змогу учням середньої школи почути та побачити славетне минуле, ознайомитися із одягом та зброєю українських воїнів у різні історичні часи.

Під час заходу школярі мали змогу роздивитися плакати, задавали питання та фотографувалися з експонатами, які після виставки будуть знаходитись у музеї школи.

 Корисні посилання