Оголошення конкурсу на зайняття посади головного спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю, з питань релігій та національностей управління внутрішньополітичної діяльності Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної державної адміністрації (категорія „В”)

02.12.2016 13:46:47

 

Загальні умови
Посадові обов’язки 1.Забезпечує виконання завдань щодо реалізації державної політики у сфері внутрішньополітичної діяльності та сприяє налагодженню взаємодії обласної державної адміністрації з громадськими об’єднаннями, благодійними та профспілковими організаціями.

2.На основі Єдиного реєстру громадських об`єднань формує базу даних про місцеві громадські об’єднання в області, їх керівний склад, контактні відомості.

3.Забезпечує моніторинг діяльності громадських об’єднань, благодійних і профспілкових організацій, бере участь в організованих ними заходах.

4.Здійснює моніторинг веб-сайтів та Інтернет-сторінок громадських об’єднань, благодійних, волонтерських і профспілкових організацій, формує та постійно оновлює перелік відповідних інформаційних джерел.

5.Готує інформаційно-аналітичні довідки щодо діяльності громадських об’єднань в області.

6.Забезпечує функціонування Громадської ради при обласній державній адміністрації.

7.Готує для керівництва обласної державної адміністрації матеріали, пов’язані з відзначенням державних свят і пам’ятних дат, у тому числі тези до виступів, проекти вітань для розміщення на сайті обласної державної адміністрації та у засобах масової інформації.

8.Сприяє залученню громадськості до участі у роботі консультативно-дорадчих органів при обласній державній адміністрації та її структурних підрозділах.

9.Збирає матеріали щодо громадських рад при місцевих органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування в області, вживає заходів щодо налагодження їх взаємодії з обласною державною адміністрацією і Громадською радою при облдержадміністрації.

10.Координує виконання Комплексної програми організації допомоги правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності в Херсонській області на 2011 – 2015 роки.

11.Надає консультативну допомогу структурним підрозділам обласної державної адміністрації, іншим місцевим органами виконавчої влади та органам місцевого самоврядування в області з питань налагодження взаємодії з громадськими об’єднаннями.

12.Виконує інші доручення начальника відділу в межах компетенції відділу.

Умови оплати праці – посадовий оклад,

– надбавка до посадового окладу за ранг згідно штатного розпису

(згідно постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 292 „Деякі питання оплати праці державних службовців”;

– надбавка за вислугу років на державній службі (за наявності 1 року стажу державної служби), інші надбавки та доплати  (згідно статті 52 Закону України „Про державну службу”)

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби (за встановленою формою) з резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, та згода на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку П2ДС;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

У разі інвалідності – заяву за встановленою формою, про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу 16.12.2016 о 13.30

Площа Свободи, 1 ( IV поверх),
м. Херсон, Херсонська область

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу   Бессараб Олена Іванівна (адміністратор)

тел.: (0552) 22-30-79

e-mail: dp-inform@khoda.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності
Загальні вимоги
1 Освіта вища освіта за освітнім ступенем молодшого бакалавра або бакалавра
2 Досвід роботи не потребує
3 Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
Спеціальні вимоги
1 Освіта вища освіта гуманітарного спрямування
2 Знання законодавства 1) Конституція України

2) Закон України «Про державну службу»

3) Закон України «Про запобігання корупції»

4) Укази та розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Секретаріату Президента, Кабінету Міністрів України, розпорядження голови обласної державної адміністрації, іншими нормативними документами, які регламентують роботу в інформаційній сфері,

5) Положення про Департамент та відділ.

3 Професійні чи технічні знання достатній рівень користування персональним комп’ютером, відповідне програмне забезпечення, необхідне для якісного виконання покладених завдань
4 Спеціальний досвід роботи без вимог
5 Знання сучасних інформаційних технологій знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення
6 Особисті якості компетентність, дипломатичність та гнучкість, дисципліна і системність, вміння працювати в колективі, прагнення до самовдосконалення та підвищення фахового рівня, самоорганізація, орієнтація на розвиток.

Корисні посилання