УМОВИ проведення конкурсу посада: головний спеціаліст відділу енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу управління систем життєзабезпечення, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Херсонської ОДА (категорія В)

14.12.2016 16:50:13
Загальні умови
Посадові обов’язки Основні посадові обов’язки:

1. Державний службовець, головний спеціаліст відділу повинен виконувати обов’язки які передбачено ст. 8 Закону України “Про державну службу”.

2. Для здійснення основних задач своєї діяльності головний спеціаліст відділу зобов’язаний:

2.2. Здійснювати щомісячний аналіз фінансового результату дебіторської та кредиторської заборгованості теплопостачальних підприємств та житлових організацій області.

2.3. Щомісячно проводити моніторинг розрахунків теплопостачальних підприємств за спожиті енергоносії та надані споживачам послуги з централізованого теплопостачання.

2.4. Щоквартально готувати звіт про витрати на виробництво та фінансові показники діяльності підприємств від надання послуг з теплопостачання.

2.5. Щоквартально готувати звіт про витрати на виробництво та фінансові показники діяльності підприємств від надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

2.6. Проводити аналітичну роботу даних матеріалів Головного управління юстиції у Херсонській області щодо стягнення боргів за житлово-комунальні послуги відповідно до виконавчих документів.

2.7. Проводити аналітичну роботу щодо розрахунків за спожиті підприємствами житлово-комунального господарства енергоносії (електроенергію, природний газ) та надавати пропозиції щодо їх вдосконалення.

2.8. Проводити моніторинг та аналітичну роботу щодо обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого теплопостачання.

2.9. Обробка статистичної інформації про оплату населенням житлово-комунальних послуг.

2.10. Готувати відповідні матеріали та забезпечувати участь в організації проведення нарад, засідань обласної робочої групи з питань аналізу заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та активізації претензійно-позовної роботи.

2.11. Моніторинг та супроводження показників щоквартальної та щорічної оцінки соціально економічного розвитку області. Аналіз та відповідне звітування.

2.12. Вести аналітичну роботу (у межах компетенції) щодо надання в області житлових субсидій, підготовку бланків заяв, декларацій та їх розповсюдження, ведення в області інформаційно-роз’яснювальної роботи із зазначеного питання.

2.13. Готувати відповідні матеріали (аналітичні інформації, довідки, проекти рішень, протоколи) з питань організації праці та заробітної плати, інших обов’язкових платежів, питань соціального захисту населення у частині надання житлово-комунальних послуг (пільги, субсидії).

2.14. Розробляти заходи, готувати листи до КМУ, відповідним міністерствам, НКРКЕП, «НАК Нафтогаз України» та ін. щодо внесенню законодавчих змін спрямованих сприянню стабілізації фінансового становища теплопостачальних підприємств області та у межах компетенції забезпечувати супроводження та контроль за їх виконанням.

2.15. Забезпечувати підготовку та надання у встановлені терміни зведеної статистичної звітності за формами, встановленими Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України до профільного міністерства.

2.16. Брати участь у підготовці семінарів, нарад з питань компетенції відділу.

2.17. Розглядати звернення громадян, юридичних осіб, працівників підвідомчих підприємств з питань компетенції відділу.

2.18. Надавати методично-консультативну допомогу щодо ведення статистичної звітності підвідомчими підприємствами та організаціями галузі, застосування нових законодавчих актів з питань компетенції відділу.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 3274 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця відповідно до Закону України  «Про державну службу» № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від            06 квітня 2016 року № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у                     2016 році».
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Тимчасово, на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника (до 01.08.2018)
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік

Документи приймаються до 29 грудня                  2016 року включно. Прийом документів здійснюється з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п’ятницю  – з 8.00 до 15.45 за адресою:

73000, м. Херсон, просп.Ушакова, 47, каб. 418

Дата, час і місце проведення конкурсу 04 січня 2017 року о 0900

73000, м. Херсон, просп.Ушакова,47

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Стремська Олена Іванівна,

(0552) 26-16-33

dp-jkpek@khoda.gov.ua

Корисні посилання