Урочистий мітинг до Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка

06.03.2018 14:17:59
Урочистий мітинг до Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня о 10.00 на площі біля погруддя Тараса Григоровича Шевченка відбудеться мітинг до Дня Народження великого українського Кобзаря.

На захід завітають представники громадськості, військовослужбовці, молодь та студентство, поети й письменники Херсонщини, представники національних меншин та керівництво області й міста.

Під час урочистого мітингу звучатимуть вірші видатного поета, згадуватимуться події життя й творчого шляху Тараса Шевченка.

Учасники мітингу до Дня Народження Кобзаря започаткують нову традицію – великим спільним хором заспівають пісню, покладену на вірші Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий…» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Михайла Варгуна.

Саме ця пісня звучала у вечірні хвилини 18 лютого 2014 року, коли впритул над Майданом зібралися всі сили режиму, щоб задушити його жорстоким штурмом. Люди вірили, що в небезпечну годину з ними дух Тараса і Господь.

Також о 17.00 у великій залі Херсонського музичного училища відбудеться музично-поетичний вечір, присвячений творчості Т.Г. Шевченка «Колись далекі ті слова знов задзвенять кобзарською струною».

Запрошуємо на урочистий мітинг з нагоди Дня Народження Тараса Григоровича Шевченка всіх мешканців та гостей Херсонщини!Корисні посилання