Відтепер мешканці села Чорнобаївка зможуть безпечно переходити дорогу

08.12.2017 15:53:48
Відтепер мешканці села Чорнобаївка зможуть безпечно переходити дорогу

Завдяки реалізації проекту «Встановлення транспортних та пішохідних світлофорів на автомобільній дорозі М-14 Одеса- Мелітополь-Новоазовськ в межах села Чорнобаївка», сьогодні у селі Чорнобаївка Білозерського району було встановлено світлофорні об’єкти. Загальна кошторисна вартість робіт: 1 280,391 тис.грн. Сума співфінансування з сільського бюджету – 368,270тис.грн. (30%).

Потреба у встановленні світлофорних об’єктів саме на цій ділянці викликана тим, що ця ділянка траси (1,5 км) є досить небезпечною. З 2002 року на ній зафіксовано близько 20 випадків порушень правил дорожнього руху з боку водіїв та загинуло 4 дітей.

Але відтепер, з встановленням світлофорів, мешканці Чорнобаївки зможуть безпечно переходити автомобільну дорогу, яка розділяє село на дві частини: південну та північну, і має три офіційні пішохідні переходи. В північній частині знаходяться дві школи та два дитячі садки, пошта, адміністрація сільської ради, контора ПОК «Зоря» та інші об’єкти соціально-культурної сфери.Корисні посилання