У Великолепетиському районі проведено семінар щодо швидкого реагування на підозру африканської чуми у свиней

12.07.2013 21:00:00

09 липня 2013 року в управлінні ветеринарної медицини у Великолепетиському районі проведено семінар щодо належного реагування у разі підозри виникнення африканської чуми свиней на території району

09 липня 2013 року в управлінні ветеринарної медицини у Великолепетиському районі проведено семінар щодо належного реагування у разі підозри виникнення африканської чуми свиней на території району. 
У навчанні прийняли участь представники групи реагування, завідуючі дільниць та пунктів, ветеринарні фахівці свиногосподарств району. 
На семінарі обговорено негативний досвід епізоотичних розслідувань минулого року, змодельовано ситуації щодо повідомлень про «виявлення» проявів хвороби в господарствах усіх форм власності.
Перевірено готовність спеціалістів державних установ ветеринарної медицини до своєчасного та якісного проведення епізоотичного розслідування, забезпечення лабораторії для відбору зразків патматеріалу.
До відома кожного працівника (спеціаліста) доведено його обов’язки відповідно до «Плану дій при підозрі захворювання свиней на африканську чуму незалежно від типу ведення господарства та форму власності».
Довідка
За інформацією Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України у червні поточного року на деяких територіях Російської Федерації та Федерації Білорусь ускладнюється епізоотична ситуація щодо африканської чуми у свиней. Протягом минулого місяця було виявлено 6 випадків захворювання у Воронезькій області (76 км від кордону з Україною в Луганській області) та 3 випадки в Ростовській області.

Корисні посилання