У Великолепетиському районі піклуються про трудову зайнятість населення

02.07.2013 23:17:00

Протягом червня 2013 року Великолепетиським районним центром зайнятості проведено ряд заходів, спрямованих на реалізацію соціальних ініціатив Президента України на території району

Протягом червня 2013 року Великолепетиським районним центром зайнятості проведено ряд заходів, спрямованих на реалізацію соціальних ініціатив Президента України на території району. Так, проведено засідання «круглого столу» за участю соціальних партнерів та роботодавців району, мета якого – надання повної інформації щодо ініціатив Президента України, а саме: можливості отримання нових професій, спеціальностей, актуальних на ринку праці за ваучерами для осіб, яким за 45 років; компенсації єдиного внеску для роботодавців, які створюють нові робочі місця, з метою працевлаштування соціально-незахищених категорій населення; працевлаштування молоді на перше робоче місце.

Також, протягом звітного місяця працівниками Великолепетиського районного центру зайнятості проведено ярмарку вакансій з метою підбору для роботодавців району ВК «Великолепетиський сількомунгосп», ДП «Гауда» та ТОВ «Станіслав і Ко» працівників за спеціальністю «Бухгалтер» та «Водій». Безробітні мали можливість поспілкуватися з роботодавцями щодо заробітної плати, тривалості робочого дня та соціального пакету взагалі. В ярмарці взяли участь 17 безробітних. Як результат – роботодавці підібрали собі працівників та фахівців на заявлені вакансії з числа безробітних.

Корисні посилання