Власники молодняка великої рогатої худоби отримають державну дотацію

16.04.2018 16:53:36
Власники молодняка великої рогатої худоби отримають державну дотацію

Сьогодні під час селекторної наради з головами РДА, сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад було обговорено питання організації ефективної роботи з надання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

На проблемні моменти у наданні такої дотації звернув увагу керівників районів директор департаменту агропромисловго розвитку Олександр Паливода. За його словами у де-яких районах відсутні уповноважені особи, які повинні займатись прийомом первинних документів та складання відомостей фізичних осіб.

За результатами обговорення було прийнято рішення надати завдання керівникам районів, які не визначились з уповноваженою особою визначитись та інформувати про це департамент АПР облдержадміністрації.

Також з метою обізнаності якомога більше фізичних осіб – власників великої рогатої худоби про державну підтримку буде активізовано інформаційну компанію з населенням на рівні районів, міст, селищ, сіл та  розповсюджено інформацію про умови отримання дотації.

Довідково

У 2018 році державою запроваджено спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб у 2018 році, яка регламентується Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Органи місцевого самоврядування (уповноважені особи) приймають документи від фізичних осіб – власників худоби протягом року до 01 травня, 01 вересня та 01 грудня, роблять запит до Державного підприємства «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Херсонської філії та на підставі витягу з Єдиного державного реєстру тварин складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк і подають до департаменту АПР ОДА у встановлені Порядком терміни.Корисні посилання