З 7 листопада АСЦК ІДД ДФС буде видавати виключно нові сертифікати

06.11.2018 15:30:58
З 7 листопада АСЦК ІДД ДФС буде видавати виключно нові сертифікати

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що 7 листопада 2018 року наберуть чинності основні положення Закону «Про електронні довірчі послуги».

АЦСК ІДД ДФС, як кваліфікований надавач електронних довірчих послуг, з 7 листопада 2018 року почне формувати усім своїм клієнтам виключно кваліфіковані сертифікати. Такі сертифікати, як і раніше, будуть використовуватись користувачами електронних довірчих послуг для подання електронної звітності, організації електронного документообігу, отримання адміністративних послуг в електронному вигляді тощо.

Водночас посилені сертифікати відкритих ключів, що були сформовані до 07.11.2018 р., будуть і надалі обслуговуватись АЦСК ІДД ДФС до закінчення їх строку чинності.

Додатково повідомляємо: найближчим часом на інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС будуть розміщені нові форми реєстраційних карток, які необхідно  використовувати для отримання електронних довірчих послуг, починаючи з 07.11.2018 року.

За інформацією прес-служби Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.СевастополіКорисні посилання