Засідання новоутвореної робочої групи із забезпечення функціонування системи управління якістю в апараті обласної державної адміністрації

23.09.2016 08:33:14
Засідання новоутвореної робочої групи із забезпечення функціонування системи управління якістю в апараті обласної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 08 вересня 2016 року №689 «Про оптимізацію роботи з питань функціонування системи управління якістю в апараті обласної державної адміністрації» утворено робочу групу із забезпечення функціонування системи управління якістю в апараті обласної державної адміністрації, а також визначено відповідальних за роботу даної системи в структурних підрозділах апарату обласної державної адміністрації.

Сьогодні, 22 вересня 2016 року, відбулось засідання робочої групи для вирішення актуальних питань та визначення поточних завдань. Перш за все, обговорено результати проведення технічного нагляду апарату Херсонської обласної державної адміністрації аудиторами та технічними інспекторами, за результатами якого виявлено незначні невідповідності, що вже усунені. У зв’язку з цим внесено зміни до плану-графіка внутрішніх аудитів системи управління якістю на 2016 рік, в якому визначено їх проведення до кінця року так, як це є обов’язковою вимогою ДСТУ ISO 9001:2009, а також запорукою удосконалення системи управління. Будуть перевірятися питання організації виконання Херсонською обласною державною адміністрацією Законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, організації роботи з документами та контролю за їх виконанням, а також правове забезпечення діяльності адміністрації.

У подальшій роботі враховано рекомендації аудиторів щодо функціонування системи управління якістю та доручено актуалізувати відповідні методики, а також переглянути Положення про відділи та посадові інструкції на відповідність вимог інструкції щодо розроблення цих документів.

Корисні посилання