«З Вітчизною в сердці»

17.10.2017 10:30:20

Напередодні Дня захисника України в старшому відділі Каховської районної бібліотеки для дітей пройшов патріотичний діалог «З Вітчизною в серці».

Славна і багата історія нашого народу. Із давніх-давен українці особливо шанують оборонців рідної землі, які не шкодували життя і здоров’я заради свободи України та її народу. Героїчну сторінку в неї вписали славні запорожці, степові лицарі. Ветерани Другої  світової  війни – їх залишилося лише одиниці, тих, хто бачив своїми очима війну, тих, хто відчув на собі порох, кров і страх, тих, хто вижив у війні проти нацистів. Через афганське пекло пройшли понад 600 тис. рядових і офіцерів, у т. ч. 160 тис. призваних з України.  

В  діалозі, мандруючи стежками минулих боїв, поразок і перемог, учасники заходу дійшли до сучасних захисників нашої України. «Кіборгам», «укропам», бійцям добровольчих батальйонів, воїнам Збройних сил України і Нацгвардії, волонтерам сьогодні наша шана, повага. Нинішні військовослужбовці Збройних Сил та інших військових формувань є гідними наступниками попередніх поколінь. Вони надійно стоять на захисті рідної України, миру та спокою нашого народу в зоні АТО.

Сучасні українські воїни – це ті, хто взявся за зброю, щоб захистити державу. Їх називають воїнами світла, бо вони світлі і воюють за правду. Вони сильні, як ніколи. Вони продовжують боротись, бо ми мусимо перемогти.

Неоголошена війна стала для нас, українців, неабиякою перевіркою на мужність, витривалість, вірність та відданість державі. А ще, у цій боротьбі, ми об’єднались як нація у своїх прагненнях та надіях.

Корисні посилання