Інформація щодо проектів міжнародної технічної допомоги, які реалізуються в агропромисловому комплексі в 2017 році

15.05.2017 10:12:59

На сьогодні у Херсонській області реалізуються наступні проекти міжнародної технічної допомоги, які спрямовані на розвиток агропромислової галузі, підтримку дрібних та середніх форм господарювання, а також розвиток сільських громад:

  1. Проект USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи» (з 2015 року впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад» у співпраці з компанією Данон Україна, Дніпропетровською обласною громадською організацією «Сільськогосподарська консультаційна служба» за підтримки Данон Екосистем Фонду (Франція), Хайфер Інтернешнл (США) та Департаменту закордонних справ, торгівлі та розвитку/SOCODEVI (Канада).

У рамках Програми сімейні молочні ферми – члени сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, отримують грантову підтримку на придбання сучасного обладнання, що дозволяє суттєво зменшити затрати часу на роботу в господарстві.

Контактна інформація:

Німченко Віктор – координатор Проекту

Тел.: +38 050 494 18 35

E-mail: [email protected].

 

  1. Проект міжнародної технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні», який впроваджується канадською неурядовою організацією SOCODEVI за підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (МЗСТР), Данон Екосистем Фонду (Франція), Компанії «Данон» в Україні, МБФ «Добробут громад», Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровська консультаційна служба».

Проект спрямований на вирішення труднощів, які стоять перед малими та середніми виробниками молока шляхом створення та посилення існуючих кооперативів, що пропонують послуги, необхідні для ефективної системи молочного виробництва.

Контактна інформація:

Німченко Віктор – координатор Проекту

Тел.: +38 050 494 18 35

E-mail: [email protected].

 

  1. Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) – фінансується Урядом Канади через Канадське Міністерство закордонних справ торгівлі та розвитку Канади а також Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку.

Загальною метою Проекту є розвиток і зміцнення можливостей дрібних виробників плодоовочевої продукції та маркетингового ланцюга через покращення потенціалу виробників маркетингових зав’язків а також відносин між учасниками ринку. За рахунок впровадження Проекту його учасники матимуть можливість отримати безкоштовний доступ до інформації щодо сучасних технологій вирощування плодоовочевої продукції, ведення прибуткового та безпечного навколишнього середовища. Створюватимуться маркетингові групи для розвитку та підтримки можливостей виробників щодо виходу на високовартісні ринки.

Контактна інформація:

Ніколаєв Дмитро – регіональний менеджер Проекту

Контакт центр: 0 800 500 184

Сайт Проекту: uhbdp.org

E-mail: [email protected]

 

  1. Проект міжнародної організації «International Trade Centre» (Всесвітня Організація Торгівлі (СОТ) і ООН (за допомогою UNCTAD)) направлений на підвищення конкурентоспроможності підприємств малого та середнього бізнесу з виробництва плодоовочевої продукції з метою сприяти їх виходу на нові міжнародні ринки. Крім того, у рамках Проекту розроблятиметься стратегія експорту овочів з Херсонщини.

З метою підвищення рівня обізнаності сільського населення, в тому числі з питань створення та розвитку сільськогосподарських кооперативів, впровадження новітніх технологій, системи контролю якості та безпечності харчової продукції, в регіоні проводяться навчально-практичні семінари, круглі столи та інші заходи із залученням сільськогосподарських дорадчих служб та експертів проектів міжнародної технічної допомоги.

Контактна інформація:

Коломойцева Олена– Національний менеджер Проекту ITC в Україні

Тел.: +38 050 957 77 86

Сайт Проекту: www.intracen.org

E-mail: [email protected]

 

  1. Проект «Консультування України щодо питань аграрної торгівлі – в рамках Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (DCFTA) між ЄС та Україною». Проект впроваджується компаніями AFC Consultants International та IAK Agrar Consulting GmbH у співробітництві з Університетом ім. Гумбольдта (Берлін) за підтримки Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Метою проекту є надання підтримки українським сільськогосподарським товаровиробникам та агропродовольчим компаніям у пошуку європейських ринків збуту, входження, закріплення та розширення діяльності на них, а також підготовка цих компаній до відкриття власних ринків. Крім того, проект має на меті інформувати німецькі компанії про питання аграрної торгівлі з Україною.

Контактна інформація:

Дідух Марія– в.о. керівника Проекту

Тел.: +38066 922 56 09

E-mail: [email protected].

 

  1. Проект «Розвиток органічного ринку в Україні». Фінансується Швейцарською Конфедерацією через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).

Додаткова інформація:

Махновець Марія – консультант з експорту органічної продукції з України

Тел.: +38 095 837 44 55

E-mail: [email protected]

 

  1. Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агентство США з міжнародного розвитку USAID). Проект спрямований на підтримку економічного зростання через підвищення конкурентоздатності аграрних виробників та створення більш сприятливого бізнес-середовища в аграрному секторі задля покращення добробуту мешканців сільських територій. Проект сприятиме формуванню кращих умов для діяльності малих і середніх аграрних підприємств завдяки зміцненню інституційної спроможності Міністерства аграрної політики та продовольства України до реалізації реформ в аграрному секторі, створенню прозорих нормативно-правових засад в сфері земельних відносин, а також впровадженню реформ, що дозволять модернізувати системи зрошення земель.

Контактна інформація:

Микола Гриценко – керівник напряму розвитку аграрних ринків

Тел.: +38 050 383 55 54

E-mail: [email protected].

Дмитро Бєлон - менеджер грантів

Тел.: +38 067 674-24-43

E-mail: [email protected]

9. AGRO CHALLENGE – конкурс інноваційних проектів, створений для залучення уваги до аграрного потенціалу країни, пошуку актуальних та прогресивних рішень з метою підвищення ефективності АПК України, заохочення талановитої молоді, яка володіє підприємницьким талантом, відбір перспективних інноваційних проектів, сприяння у їх комерціалізації.

AgroChallenge Foundation - грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України створено з метою підтримки перспективних та інноваційних проектів.

Контактна інформація:

Бистрова Юлія – координат Проекту

Тел.: +38 066 774 28 03

E-mail:  [email protected].

10. Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським Жіночим Фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID. Метою проекту є допомога людям, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході, знайти роботу з гідною оплатою або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім'ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирних територіях. Проект покликаний також підвищити спроможність організацій громадянського суспільства (ОГС) та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю (ЛзІ).

Контактна інформація:

Микитась Олена – координат Проекту

Тел.: +38 050 924 33 95

E-mail:  [email protected].

 

11. Програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні» - має на меті покращити діловий клімат шляхом втілення вагомих та сталих реформ у секторі МСБ на центральному і на регіональному рівнях. Програма надає унікальну можливість об’єднати зусилля активних та орієнтованих на реформи представників приватного, громадського і державного секторів. Програма покликана визначити адміністративні та регуляторні бар’єри, що стримують розвиток МСБ в Україні, та подолати їх шляхом розробки та впровадження необхідних законодавчих ініціатив та регуляторних процедур. Крім того, USAID ЛЕВ сприяє розвитку бізнес-асоціацій як рушійної сили на шляху впровадження прогресивних реформ.

Контактна інформація:

Соляник Тамара – директор Програми

Тел.:+38 044 289 55 32

E-mail: [email protected], [email protected].

 

12. Аграрний Центр БРІДЖЕС (АДЦ БРІДЖЕС) оголошує набір Українських компаній та фермерських господарств на участь у новому пілотному проекті, який спрямований на підвищення обсягів виробництва аграрної продукції та її якості, встановлення зв’язків між виробниками та торгівельними і фінансовими установами. 

Проект передбачає співпрацю українських виробників з Американськими та українськими спеціалістами (теоретичні та практичні профільні тренінги, відвідання господарств), участь у бізнес зустрічах з представниками супермаркетів, банків та інше.

Контактна інформація:

Олена Бушмакіна– керівник проекту

Тел.: +38 044 235 57 37

E-mail: www.bridges.com.ua.




 

Корисні посилання