27 вересня відбувся виїзд до Новозбур’ївської сільської ради

01.10.2018 12:28:22
27 вересня відбувся виїзд до Новозбур’ївської сільської ради

27 вересня 2018 року на чолі з першим заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації Віктором Богачуком, радником районної державної адміністрації Оленою Антюшиною був здійснений виїзд робочої групи до Новозбур’ївської сільської ради.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб виступили перед громадою відповідно до своєї компетенції та надали методичну допомогу.

В процесі обговорення виникали запитання, на які були надані змістовні відповіді.

Виконуюча обов’язків головного лікаря Комунального підприємства "Голопристанський центр первинно-медичної санітарної допомоги" Тетяна Нестьоркіна закликала мешканців сільської ради укласти декларації з лікарем первинної ланки медичної допомоги до кінця 2018року, надала друковані матеріали у яких зазначено фах та стаж роботи кожного лікаря. Також пояснила, що вважається "екстренною" медичною допомогою, а що "невідкладною" медичною допомогою. Закликала мешканців сільської ради проходити щорічно медичні огляди та флоорографію.

 Начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Галина Козакова, розповіла присутнім, які документи необхідно подавати для оформлення субсидій відповідно до останніх змін у законодавстві, і за яких умов громадяни не мають права на оформлення субсидій.

Військовий комісар Голопристанського районного військового комісаріату Олександр Лукомець, ознайомив присутніх про умови проходження військової служби за контрактом, про важливість проведення роботи серед населення, з метою своєчасної організації та проведення осіннього призову.

Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Писарєва розповіла присутнім про сутність переваги патронату над дитиною як комплексною послугою, що передбачає тимчасовий догляд виховання та реабілітацію дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною її батьками складних життєвих обставин.

Перший заступник начальника Голопристанського відділення Олешківського об'єднаного управління пенсійного фонду України в Херсонській області Микола Науменко, звернув увагу присутніх на те, що послугами Пенсійного фонду можна користуватись через реєстрацію в Інтернеті та системі СМС-інформування Пенсійного фонду. Закликав присутніх вже зараз потурбуватись про страховий стаж, необхідний для призначення пенсії.

Начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Олександр Бурлаков ознайомив присутніх з правилами надання дотації за молодняк на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого, в установленому порядку, молодняка великої рогатої худоби до 13-ти місячного віку, який народився в господарствах фізичних осіб.

Заступник директора Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Вікторія Задорожня, проінформувала присутніх про надання послуг міськрайонним центром. Також зазначила, що всім безробітнім будуть пропонувати укласти контракт на проходження військової служби.

Головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Ярослава Наумовець надала методичну допомогу з питань роботи та користування системою електронного документообігу ASKOD.

Головний спеціаліст відділу діловодства та контролю апарату районної державної адміністрації Юлія Венгер надала методичну допомогу з питань діловодства та контролю.

Після обговорення, мешканці Новозбур’ївської сільської ради мали можливість особисто поспілкуватись та задати питання кожному члену робочої групи.

Корисні посилання