29 травня 2019 року відбулася робоча нарада за участю представника Державної регуляторної служби України зі структурними підрозділами облдержадміністрації – надавачами ліцензій

29.05.2019 08:28:36
29 травня 2019 року відбулася робоча нарада за участю представника Державної регуляторної служби України зі структурними підрозділами облдержадміністрації – надавачами ліцензій

29 травня 2019 року у Департаменті економічного та регіонального розвитку обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада за участю завідувача сектору у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі Державної регуляторної служби України Романенко Е.М. з представниками Департаментів обласної державної адміністрації: економічного та регіонального розвитку; освіти, науки та молоді; житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу з питань реалізації на території області ліцензійної політики.  

Під час наради було наголошено про підготовку до перевірки Державною регуляторною службою України протягом ІІІ – ІV кварталів 2019 року щодо видачі ліцензій зазначеними Департаментами.

Окремо акцентовано увагу на наповненні інформаційних і технологічних карток з видачі ліцензій згідно з відповідними ліцензійними умовами та підготовці справ до перевірки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 182 «Про затвердження Порядку проведення спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування планових та позапланових перевірок додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування».  

Завідувач сектору у Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі Державної регуляторної служби України Романенко Е.М. зазначила, що надаватиме всебічну методичну та консультаційну допомогу ([email protected]).  

 

Корисні посилання