71-а весна Перемоги

10.05.2016 14:44:04
71-а весна Перемоги

Із урочистої ходи, у якій взяли участь керівництво району, представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники районної організації ветеранів, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, громадськість, мешканці та гості району, 09 травня 2016 року розпочалися урочисті заходи з нагоди 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Каланчакці пройшли центральною вулицею селища до Парку Слави, аби вклонитися пам’яті визволителів від нацистських загарбників, віддати їм свою шану.

Розпочався мітинг біля меморіалу загиблим воїнам із панахиди за полеглими під час Другої світової війни 1939-1945 років.

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та теперішніх героїв – учасників антитерористичної операції звернулася голова районної державної адміністрації Ганна Загорулько. У своєму виступі вона відзначила: «71 рік тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці, серед яких були наші земляки-каланчакці, самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України. Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності України, свободи її народу».

Щиру вдячність та привітання до ветеранів Другої світової війни та присутніх висловили також голова Каланчацької районної ради Ігор Замма, Каланчацький селищний голова Володимир Зінчук, голова районної організації Організації ветеранів України Надія Куюн.

Хвилиною мовчання було вшановано світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя заради життів мільйонів людей.

20160509_100146Під час заходу лунали пісні на військову тематику, вірші та тематичні виступи самодіяльних аматорів сцени районного та селищних будинків культури, учасників танцювального колективу «Живчики».

Завершився мітинг покладанням квітів та вінків до меморіалу та Вічного вогню загиблим у Другій світовій війні воїнам.

Корисні посилання