8,7 тисяч осіб забезпечено роботою за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості з початку 2020 року

12.06.2020 10:35:51
8,7 тисяч осіб забезпечено роботою за допомогою Херсонської обласної служби зайнятості з початку 2020 року

У січні-травні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось майже 21 тисяча безробітних громадян. Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила більше 18 тисяч осіб, що на 17% більше минулорічного показника. Наразі послугами служби зайнятості користуються більше 13 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова упродовж січня-травня 2020 року від роботодавців області надійшло до служби зайнятості 9,6 тисяч вакансій, що на 25% менше минулорічного показника. У середньому по Херсонській області на 01 червня на одну вакансію претендувало 9 осіб, які шукали роботу.

«Карантин вніс свої корективи та обмеження у життя кожного громадянина, зокрема ми говоримо про роботодавця і працівника, - коментує Євгеній Єрашов. - Більшість роботодавців призупинили набір персоналу, нових працівників не шукали, а намагалися втримати той штат, який був. Але, попри всі ускладнення, з початку року обласна служба зайнятості забезпечила роботою 8,7 тисяч осіб. Наразі ми поступово поновлює особистий прийом клієнтів, в області активно реалізовується фінансова підтримка роботодавців та ФОПів по частковому безробіттю, отже служба зайнятості готова якісно і професійно виконувати замовлення роботодавців на добір персоналу».

Програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого, середнього підприємництва та ФОПам, у першу чергу спрямована на збереження робочих місць та підвищення рівня їх економічної активності. Станом на 10 червня 2020 року обласним центром зайнятості прийняті відповідні рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю 348 роботодавцям, і це дозволить надати таку допомогу майже 3600 працівникам.

Також в області реалізуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. З початку 2020 року 152 безробітні були працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

За інформацією Херсонського обласного центру зайнятостіКорисні посилання