Адміністративною колегією Херсонського обласного територіального відділення АМКУ 31 березня цього року прийнято рішення у справі ФОП Самойленко О.Б. та ФОП Шпак О.В.

18.01.2016 14:01:38

За результатами здійснення контролю щодо створення конкурентного середовища та захисту конкуренції у сфері державних закупівель територіальним відділенням встановлено, що під час проведення Комунальним закладом «Фінансово-господарська група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти Чаплинського району» процедури закупівлі за державні кошти паливних брикетів з тирси, учасники процедури закупівлі ФОП Самойленко О.Б. та ФОП Шпак О.В. узгодили свою поведінку, внаслідок чого конкуренцію між ними під час участі у цих торгах було усунуто.

Рішенням Адміністративної колегії Херсонського обласного територіального відділення АМКУ дії ФОП Самойленка О.Б. та ФОП Шпака О.В. визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

За вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції на ФОП Самойленка О.Б. та ФОП Шпака О.В. згідно чинного законодавства накладено штрафи.

Корисні посилання