Аграрії Херсонщини зібрали найбільший урожай ранніх культур за всі роки Незалежності України

19.08.2021 15:55:39
Аграрії Херсонщини зібрали найбільший урожай ранніх культур за всі роки Незалежності України

Хлібороби Херсонщини успішно завершили збирання ранніх зернових і зернобобових культур. Результати для області більш ніж позитивні. Цього року урожай на Херсонщині став рекордним за весь період Незалежності України.

Незважаючи на погодні умови які склалися цьогоріч, сільгоспвиробники були готові до збирання ранніх зернових та зробили все можливе, щоб максимально зберегти якість зерна й обсяг ранніх зернових. 

Збирання ранніх зернових та зернобобових культур по області проведено на площі 734,4 тис. га, при врожайності 42,2 ц/га, намолочено 3,1 млн тонн зерна нового врожаю, в тому числі середня урожайність ячменю склала 44,2 ц/га намолочено 927,4 тис. тонн, пшениці – 42,2 ц/га намолочено 2121 тис. тонн.

Попереду в аграріїв - проведення робіт по  збиранню пізніх зернових культур: гречки, проса, кукурудзи на зерно, сої, соняшнику, овочів та картоплі.

Вітаємо сільгоспвиробників Херсонщини із рекордним урожаєм та запевняю, команда ХОДА завжди готова стати пліч-о-пліч з вами та підтримувати вас! Разом ми обов‘язково розвинемо наш аграрний край та прославимо Херсонщину на всю Україну та світ!Корисні посилання