Активу Великолепетиського району представлено голову районної державної адміністрації

21.03.2018 12:48:14
Активу Великолепетиського району представлено голову районної державної адміністрації

 

21 березня 2018 року заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан представив активу Великолепетиського району голову районної державної адміністрації. Розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 15 березня 2018 року № 44/2018-рп на посаду голови Великолепетиської районної державної адміністрації призначено Віремейчика Анатолія Миколайовича.

Офіційне представлення відбулося у залі засідань районної ради за участю працівників апарату районної державної адміністрації, районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь, відділів, служб району, селищного та сільських голів, керівників сільськогосподарських підприємств, депутатів районної ради, громадськості.

Спеціаліст організаційного відділу обласної державної адміністрації Ігор Джинжак зачитав присутнім розпорядження Президента України від 15 березня 2018 року № 44/2018-рп про призначення на посаду голови Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика.

Вітаючи нового очільника району з призначенням, Вадим Чабан побажав плідної та результативної праці на новій посаді та наголосив на важливості злагодженої праці всіх владних гілок задля загального блага жителів Великолепетищини. Також Вадим Чабан окреслив основні завдання, які постають перед районною владою. Це, перш за все, виконання завдань, поставлених главою держави та урядом. А саме: робота по добровільному об’єднанню громад та децентралізації влади, підвищення соціальних стандартів для населення, забезпечення стабільної ситуації на території району, його економічний розвиток, залучення інвестицій.

У свою чергу Анатолій Віремейчик подякував керівництву облдержадміністрації за виявлену довіру, а також зазначив, що докладе максимум зусиль задля подальшого розвитку Великолепетищини.

Привітала нового керівника району голова районної ради Тетяна Верховська та висловила сподівання, що район очікують позитивні зміни.

 

 

Корисні посилання