Андрій Гордєєв про бюджетні плани на 2018 рік

22.12.2017 13:30:59
Андрій Гордєєв про бюджетні плани на 2018 рік

22 грудня відбулася XVI сесія обласної ради VII скликання, присвячена питанням затвердження бюджету на 2018 рік. По її завершенні голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв підбив підсумки засідання.

«Ми готували бюджет на наступний рік на підставі Державного бюджету України близько двох тижнів. Його можна назвати бюджетом економічного розвитку», - поділився керівник області Андрій Гордєєв.

Так, за його словами, для нашої області передбачений «прямий бюджетний рядок» субвенції з державного бюджету на будівництво шляхопроводу на суму 19 мільйонів гривень. Окрім того, буде виділено близько 20 мільйонів гривень на фінансування обласної програми розвитку зрошення.

Щодо фінансування утримання та ремонту дорожнього покриття голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв відзначив: «Одним з основних пріоритетів державного фінансування залишається відновлення українських доріг. Відтак для Херсонської області з державного дорожнього фонду буде спрямовано місцевим бюджетам у вигляді субвенції  319 мільйонів гривень».

 Також він додав, що вже починаючи з січня обласна влада разом з представниками депутатських комісій почне розглядати ділянки автомобільних доріг, на які слід у першу чергу звернути увагу та почати ремонт. Особливо це стосується доріг біля морського узбережжя,  по яким в курортний період активно пересуваються туристи. Адже якісна дорожня інфраструктура  – один з основних аспектів розвитку туризму регіону.

 «Сьогодні я можу з упевненістю сказати, що Херсонщина взяла курс на економічний розвиток», - насамкінець зауважив Андрій Гордєєв.Корисні посилання