Андрій Путілов: Ми готові до будь-яких варіантів розвитку подій

03.10.2014 01:30:00

Сьогодні, 2 жовтня 2014 року, голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов із робочим візитом відвідав Скадовський район, де особисто провів засідання Ради оборони Херсонської області з питання виконання першочергових завдань щодо належної організації територіальної оборони області

Сьогодні, 2 жовтня 2014 року, голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов із робочим візитом відвідав Скадовський район, де особисто провів засідання Ради оборони Херсонської області з питання виконання першочергових завдань щодо належної організації територіальної оборони області.
«Моя першочергова задача, як очільника області, забезпечити обороноздатність Херсонської області. Тиждень назад ми проводили Раду оборони в Каланчаку, сьогодні – у Скадовську. Відзначу, що всі подібні наради будуть проводитися тільки у прифронтових районах, що дозволить нам на власні очі пересвідчитися у рівні готовності регіону до можливої агресії зі сторони Російської Федерації», – зазначив Андрій Путілов та повідомив про те, що частина сьогоднішньої наради проходила у відкритому режимі, а частина – у закритому. 
«За останні декілька тижнів ми значно підняли рівень наших захисних споруд. Так, якщо ще тиждень назад прикордонники несли службу у палатках, то сьогодні вони переміщуються у спеціально облаштовані приміщення з обігрівом», – поділився очільник області.
Окрім того, Андрій Путілов відзначив роботу військового комісара обласного комісаріату Сергія Коки та голови Скадовської райдержадміністрації Юрія  Бобилєва: «Скадовськ – це приклад ефективного менеджменту голови райдержадміністрації. Людини-патріота свого краю, землі та народу».
Разом з тим, сьогодні очільник області відвідав Скадовський районний військовий комісаріат, перевірив стан кімнат для зберігання зброї та приміщень, виділених для розміщення роти територіальної оборони, а також побував на блокпостах біля с.Антонівка та с.Ульянівка.
Оглянувши захисні споруди Скадовського району Андрій Путілов резюмував: «Херсонщина може спати спокійно. Ми готові до будь-яких варіантів розвитку подій!».

Корисні посилання