АНОНС! 5 березня - Початок нового партнерства: конференція Програми U-LEAD та церемонія підписання Меморандумів

22.02.2019 12:59:35

5 березня 2019 року - Конференція Програми U-LEAD та церемонія підписання Меморандумів

Понад 400 лідерів громад та фахівців сфери з надання адмінпослуг, включно з очільниками 210 громад-партнерів U-LEAD з усієї України, представниками Уряду України та міжнародними партнерами, візьмуть участь у конференції з нагоди фактичного початку реалізації Фази Впровадження Програми "U-LEAD з Європою" з покращення якості надання адміністративних послуг для населення.

Під час наймасштабнішої події в сфері надання адмінпослуг в Україні відбудеться урочиста церемонія підписання Меморандумів про співробітництво між виконавцями та громадами, презентація перших результатів Фази Впровадження та планів створення в Україні до 600 належних високоефективних Центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних громадах та малих містах України.

Подія є відкритою для всіх, хто працює в місцевому самоврядуванні або спеціалізується в сфері надання адміністративних послуг:

- представників громад за умови, якщо делегат представляє місцеву владу або Центр надання адмінпослуг,

- експертів та фахівців сфери надання адміністративних послуг,

- представників релевантних громадських організацій.

Реєстрація відкрита до 18:00 1 березня 2019 року. Детальна інформація, програма заходу та форма реєстрації на сайті conference.ulead.org.ua

 

Місце проведення:

м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Міжнародний конгрес-центр «Український дім».

Корисні посилання