Білозерчани отримали 597 витягів про нормативну оцінку земельних ділянок

17.04.2013 21:00:00

З початку року відділом Держземагенства у Білозерському районі було надано громадянам 597 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок

З початку року відділом Держземагенства у Білозерському районі було надано громадянам 597 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок. Надано 23 довідки про кількісну характеристику земельних ділянок, також проведено державну реєстрацію  земельних ділянок в кількості – 439 шт, та надано витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в кількості – 378 шт. Також надано 43 висновки про погодження документацій із землеустрою.
В районі проведена інвентаризація земель населених пунктів на площі 4,123 тис. га або 45,5% від їх загальної вартості. За межами населених пунктів із загальної площі земель 9,7046 тис. га проінвентаризовано земель несільськогосподарського призначення 2,439 тис. га або 25,1%.
Нагадаємо, що починаючи з 01 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», згідно з яким компетенція щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення при їх наданні для всіх потреб належить центральному органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів у галузі земельних відносин та його територіальним органам.

Корисні посилання