Білозерському районному центру творчості дітей та юнацтва - 60!

11.12.2014 22:26:00

10 грудня 2014 року в смт Білозерка у районному будинку культури відзначили 60-річний ювілей центру творчості дітей та юнацтва. На свято завітали голова районної ради Андрій Донець, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Осерська, багаточисельні гості

10 грудня 2014 року в смт Білозерка у районному будинку культури відзначили 60-річний ювілей центру творчості дітей та юнацтва. На свято завітали голова районної ради Андрій Донець, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Осерська, багаточисельні гості. Всі вони висловили захоплення роботою центру, побажали творчого процвітання, втілення нових креативних ідей та вручили цінні подарунки. Зокрема, від районної влади гуртківці отримали ноутбук та мультимедійний комплекс. Кращих позашкільників відзначили грамотами за наполегливу працю і творчі досягнення.
Перед початком заходу, запрошені на свято, отримавши ювілейні значки, мали можливість ознайомитися з виставкою творчих робіт гуртківців з різних куточків району.
Під час святкового концерту не залишили байдужими глядачів виступи хореографічних колективів “Арабеск”  “Родзинки”, “Грація”, вокалістів Андрія Слажнєва, Лідії Ісаєвої, вокального ансамблю “Форте”, а також показові виступи спортсменів секції “Таеквон-до”. Свято завершилося солодким сюрпризом – величезним тортом, виготовленим вихованцями гуртка “Ласунчик”. Шматочок кулінарного дива дістався кожному учаснику концерта. 
Сьогодні ЦТДЮ – це осередок навчально-виховної, організаційно-масової, науково-методичної та оздоровчої роботи в районі, це – 89 гуртків з художньо-естетичного, декоративно-ужиткового, туристсько-краєзнавчого, спортивного, соціально-реабілітаційного, науково-технічного напрямків, які працюють у центрі та в 14 філіях на базі шкіл району, це – більш ніж 1200 вихованців, які отримують уроки життя, чесності, порядності, працьовитості та самоповаги, це – педагоги-позашкільники, завжди молоді, з палкими серцями – усі ті, хто присвятив своє життя вихованцям.
Довідково: Білозерський районний центр творчості дітей та юнацтва заснований у грудні 1954 року, тоді він називався будинок піонерів та школярів. На базі позашкільного закладу працювали хореографічний, вокальний, туристичний, сувенірний гуртки. Однією з випускників тих років була Людмила Ширіна – народна артистка України, Кавалер ордена княгині Ольги, солістка Одеського театру опери та балету. Протягом 70-80-х років будинок піонерів та школярів організовував роботу з дітьми за художньо-естетичним, туристсько-краєзнавчим, декоративно-прикладним напрямками, а також керував піонерськими організаціями шкіл району, проводив навчання вожатих. У 1991 році будинок піонерів став центром творчості дітей та юнацтва. Відповідне рішення прийняли делегати районного зльоту дитячих організацій та затвердила районна рада.

Корисні посилання