ОДА працює над створення комфортних та безпечних умов відпочинку на курортах Херсонщини

14.06.2021 14:40:31
ОДА працює над створення комфортних та безпечних умов відпочинку на курортах Херсонщини

Стан готовності  місць масового відпочинку на водних об’єктах до функціонування у літній період обговорили на традиційному селекторному засіданні. Наразі, саме це питання  - одне із ключових для всієї команди Херсонської облдержадміністрації. Тож, як зауважив очільник області Сергій Козир, головне завдання створити максимально безпечні умови для кожного відпочивальника. 

Детальніше з цього питання  прозвітував заступник голови обласної державної адміністрації Микола Якименко:

«Упродовж  курортно-туристичного сезону, особливу увагу буде приділено не лише організації та функціонуванні пляжних територій, а й дотримання протипожежної безпеки, створенню інклюзивного простору, дотриманню санітарних та екологічних норм. Окремо зазначу, всі проблемні питання неодноразово розглядались на нарадах при облдержадміністрації починаючи ще з січня. Запевняю, це питання на особливому контролі».

За інформацією  ГУ ДСНС у Херсонській області з кожним роком відбувається зменшення визначених органами місцевого самоврядування кількості місць масового відпочинку на воді. Так наприклад, у 2018 році їх було 226 , наразі – 107. 

Із року в рік не вирішується питання із створення комунальних аварійно-рятувальних пунктів смт Лазурне, с. Залізний Порт, с. Приморське, с. Хорли. На жаль, з початку року на водоймах області вже загинуло 7 осіб.

Під час селекторної наради було надано доручення головам РДА взяти на особистий контроль організацію на підпорядкованих територіях  виконання завдань, пов'язаних із проведенням  в області курортно туристичного сезону. А також організувати належну роботу місцевих міжвідомчих комісій із залученням фахівців органів державного нагляду, зокрема Держпродспоживслужби, ДСНС, ДПС, ДФС, Національної поліції, Держпраці,  архітектурно-будівельної інспекції, екологічної інспекції, прикордонного  загону та інших органів для спільного проведення обстежень та перевірок.Корисні посилання