Бюджетна сфера в юридичному і антикорупційному вимірах - аудитори

15.11.2018 09:36:43
Бюджетна сфера в юридичному і антикорупційному вимірах - аудитори

Сфера державного фінансового контролю неможлива без юридичного супроводу контрольних заходів. Юридична діяльність фахівців завжди ґрунтується на правильному застосуванні, неухильному дотриманні правових норм та нормативних актів у бюджетній сфері.

За результатами ревізій державні аудитори оформлюють адміністративні протоколи на посадовців. Звісно, за порушення ними окремих вимог чинного законодавства. Упродовж 9 місяців 2018, за допущені порушення 88 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної. Чотирьох осіб було звільнено з посад.

Правоохоронним органам передано матеріали 34 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 14 досудових розслідувань.

Крім того, херсонські аудитори ініціювали 7 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури на суму понад 2 млн грн.

Отже, системна юридична робота державних аудиторів націлена на зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни.

Антикорупційні заходи неможливі без суспільної нетерпимості до бюджетних корупціонерів і громадського осуду горе-посадовців, які вчинили корупційні діяння або сприяли їм.

Шановні громадяни! Звертайтеся на телефон довіри державних аудиторів  у місті Херсоні 0552 263628.

За інформацією прес-служби Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській областіКорисні посилання