Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 25.09.2020

25.09.2020 11:37:20
Брифінг Юрія Гусєва про епідемічну ситуацію в області та важливі події за тиждень 25.09.2020

 

За останній тиждень, з 18 по 24 вересня включно, проведено 3748 ПЛР-дослідження та 8277 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу.

За цей тиждень маємо 188 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Також 114 осіб побороли недуг. На жаль, 1 людини померла.

 

За останню добу проведено 524 ПЛР-досліджень та 1433 досліджень методом ІФА на виявлення коронавірусу.

Нажаль маємо новий антірекорд -  49 нових лабораторно підтверджених випадки на COVID-19.

Тож, за даними на 24 серпня, в області 954 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. З них:
 

526 людей побороли недуг,

407 інфікованих на COVID-19,

21 людина померла.

 

Станом на 25 вересня на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 67 осіб.

Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває  50 осіб, що становить  35,46%  зайнятих ліжок.

Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 15,62%.

 

ОСВІТА

На сьогодні на самоізоляції у загальноосвітніх закладах знаходяться 1825 осіб, з них 1685 дітей та 140 вчителів. На дистанційну роботу частково переведено 24 загальноосвітніх заклади в м.Херсон, м. Нова Каховка,  Каланчацького, Олешківського, Чаплинського, Великоолександрівського, Іванівського, Білозерського, Генічеського, Каховського районів.

Дар'ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради  продовжує роботу в дистанційному режимі.

 

Область забезпечена всім необхідним для боротьби з коронавірусом!

До подій за тиждень:

 

 • 17 вересня на Херсонщині стартували масштабні навчання територіальної оборони, у яких загалом взяло участь близько 3 тис. резервістів. Унікальним є те, що вони проходять з урахуванням досвіду естонського Кайтселійту.
   
 • Особисто ознайомився з ходом навчань Президент України Володимир Зеленський. 23 вересня він втретє за рік з робочим візитом відвідав Херсонщину, аби ознайомитися із перебігом стратегічних командно-штабних навчань «Об'єднані зусилля – 2020» та навчань бригади ТрО. Зокрема, у Бериславському районі, поблизу села Львове, разом із Президентом за ходом тактичних навчань спостерігали також посли країн – учасниць навчань: тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Галадза та тимчасовий повірений у справах Великої Британії в Україні Ніколас Гаррокс.
   
 • Також Володимир Зеленський побував у районі Кінбурнської коси поблизу селища Виноградне, де було відпрацьовано управління зосередженим вогневим ударом. Та в порту Скадовська, де відпрацьовувалася оборона морського порту, узбережжя та відбиття диверсійно-розвідувальних сил противника.
   
 • Вчора зустрівся з Головою представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим. Обговорили можливості нашої подальшої співпраці.
   
 • Здійснив зустріч із громадою Скадовського району. Де також взяв участь в урочистостях з нагоди 126-річчя Скадовська.
   
 • Мав робочий візит до Чаплинського району. В смт Чаплинка відкрили спортивний майданчик після реконструкції в рамках національної програми «Велике будівництво». На реалізацію проекту було виділено понад 1,5 млн грн. Молодь ОТГ - а це близько 800 осіб - відтепер займатиметься спортом на сучасному полі в комфортних умовах. В цьому районі збудовано ще 2 нові майданчики для футболу – у селі Балтазарівка та у селі Червона Поляна.

 

 • Також відвідав смт Асканія-Нова, де відкрито модернізовану систему водопостачання: встановлене нове сучасне насосне обладнання, а також здійснена реконструкція ВНС. Загалом це дозволить вирішити давню проблему із процесом подачі води в смт, який був дуже дороговартісним. Суттєво зменшаться витрати на енергоносії та кількість поривів, а якість води покращиться в рази.

 

 • Провів особистий прийом громадян. Зокрема, до мене звернувся учасник АТО з інвалідністю, який проживає у Голопристанському районі, з проханням забезпечити йому проїзд до Херсона міжміським транспортом, призначеним для перевезення людей на інвалідних візках. Доручив департаменту інфраструктури облдержадміністрації вирішити це питання. Також під час прийому узгоджене питання про забезпечення захисника України твердим паливом, розглянуто земельне питання.

 

 • У селі Подівка Зеленопідської ОТГ відкрито Центр денного перебування «Другий шанс» для сімей, які опинилися у складних життєвих умовах. Заклад розрахований на 20 дітей. До речі, перший такий центр ми відкрили у селі Калинівка Зеленопідської ОТГ у червні цього року із Миколою Кулебою, уповноваженим Президента України з прав дитини.

 

 Корисні посилання